Czy znacie dobrego fotografa od fotografii ślubnej w Lublinie?

Postautor: jon » 12 cze 2017, 1:43

Interesują mnie tylko sprawdzone oferty, a wśród znajomych nie mam kogo zapytać, większość nie do końca zadowolona z usług wybranych na ich wesela :( ja nie chcę tak
jon

Postautor: Iskiereczka » 12 cze 2017, 1:54

To też komuś coś się nie podobało to nie znaczy że tobie też nie będzie, może dopytaj dokładniej albo sprawdź portfolio określonych fotografów i spróbuj się dowiedzieć jak pracują itp.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: jon » 12 cze 2017, 4:33

Właśnie dopytywałam już wszystko i okazało się że nie są to za ciekawe oferty i praca pozostawia dużo do życzenia więc wolę szukać kogoś całkiem innego
jon

Postautor: serotonina » 12 cze 2017, 7:30

Mogę polecić prawdziwych specjalistów fotografii ślubnej w Lublinie :) nie tylko ja byłam zadowolona, mi też ktoś ich polecił i to był strzał w dziesiątkę, link: http://www.zomer.pl/kontakt.html, na stronie są przykładowe fotki (co ważne z różnych stylów, bo wiadomo, jeden chce zdjęcia śmieszne a inny poważne) oraz opis jak firma pracuje, zawsze polecam też napisać czy zadzwonić i dokładnie się dogadać zanim podejmie się decyzję, to oczywiste
serotonina

Postautor: jon » 12 cze 2017, 8:28

Wygląda to bardzo interesująco, sprawdzę dokładniej i zastanowię się razem z narzeczonym, dziękuję bardzo :)
jon

Wróć do Różności