Strona 1 z 1

Animacja 2D, komu zlecić wykonanie?

Post: 11 kwie 2017, 1:18
autor: retrouser
Witam. jestem przedstawicielem sporej firmy, która powierzyła mi zadanie budowanie marki. Mam duże przekonanie, że najlepszym rozwiązaniem będzie inwestycja w reklamę, a dokładniej w animacje 2D. Bardzo podoba mi się ta forma reklamy, szczególnie gdy jest zrobiona w humorystyczny i przystępny sposób. Także może ktoś z was zna namiary na jakąś profesjonalną firmę animacyjną, która się tym zajmuje? zlecenie jest poważne i nie chcę iść do pierwszej lepszej firmy, a chcę złosić się specjalistów z tej dziedziny. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Animacja 2D, komu zlecić wykonanie?

Post: 11 kwie 2017, 3:59
autor: CULLEN
No taka animacja 2D to jest ekstra sprawa, nie jest taka droga, a jak dobrze jest zrobiona to faktycznie można na tym fajnie zarobić ;) ja mogę gorąco polecić tę firmę: http://woodpeckermp.pl/animacja/ bo tam mają bardzo dobre usługi z zakresu animacji i zdecydowanie warto się do nich zgłosić. Potrafią przygotować animacje na każdy temat, sa przy tym bardzo rzetelni, terminowi i odpowiedzialni. Korzystają z nowoczesnych technologii i zdecydowanie stworzą film na czasie i do tego w humorystycznej oprawie. Bardzo polecam!

Animacja 2D, komu zlecić wykonanie?

Post: 11 kwie 2017, 5:40
autor: BorealiS
ja też same superlatywy o firmie Woodpecker MP mogę napisać. Kiedyś współpracowali z moją firmą i tworzyli dla nas filmy korporacyjne. Wywiązali się z tego perfekcyjnie i nie dość, że filmy został nakręcony szybko, to wszelka obróbka i późniejszy kontakt był bardzo miły. Zero komplikacji, pełen profesjonalizm.

Animacja 2D, komu zlecić wykonanie?

Post: 11 kwie 2017, 6:02
autor: dollar25
Ekstra sprawa ten temat, bo mój szef też szuka firmy animacyjnej bo mam podobny problem jak autor tematu. Może podrzucę mu namiary i też rozpocznie z nimi rozmowy i ewentualną współpracę.

Animacja 2D, komu zlecić wykonanie?

Post: 11 kwie 2017, 6:55
autor: serotonina
Weszłam na ich stronę na portfolio i jestem oczarowana ich usługami i ogólnie efektami pracy… mamy jednak zdolnych animatorów i grafików w Polsce, to ja się pytam dlaczego taki kicz jest dookoła i do mainstreamu takie dziadostwo się dostaje? Echhh nie ogarniam czasem świata

Animacja 2D, komu zlecić wykonanie?

Post: 11 kwie 2017, 7:57
autor: papaCharlie
No dokładnie, a takie firmy się marnują ;p