Animacja 2D, komu zlecić wykonanie?

Postautor: retrouser » 11 kwie 2017, 1:18

Witam. jestem przedstawicielem sporej firmy, która powierzyła mi zadanie budowanie marki. Mam duże przekonanie, że najlepszym rozwiązaniem będzie inwestycja w reklamę, a dokładniej w animacje 2D. Bardzo podoba mi się ta forma reklamy, szczególnie gdy jest zrobiona w humorystyczny i przystępny sposób. Także może ktoś z was zna namiary na jakąś profesjonalną firmę animacyjną, która się tym zajmuje? zlecenie jest poważne i nie chcę iść do pierwszej lepszej firmy, a chcę złosić się specjalistów z tej dziedziny. Z góry dziękuję i pozdrawiam
retrouser

Postautor: CULLEN » 11 kwie 2017, 3:59

No taka animacja 2D to jest ekstra sprawa, nie jest taka droga, a jak dobrze jest zrobiona to faktycznie można na tym fajnie zarobić ;) ja mogę gorąco polecić tę firmę: http://woodpeckermp.pl/animacja/ bo tam mają bardzo dobre usługi z zakresu animacji i zdecydowanie warto się do nich zgłosić. Potrafią przygotować animacje na każdy temat, sa przy tym bardzo rzetelni, terminowi i odpowiedzialni. Korzystają z nowoczesnych technologii i zdecydowanie stworzą film na czasie i do tego w humorystycznej oprawie. Bardzo polecam!
Awatar użytkownika
CULLEN

Postautor: BorealiS » 11 kwie 2017, 5:40

ja też same superlatywy o firmie Woodpecker MP mogę napisać. Kiedyś współpracowali z moją firmą i tworzyli dla nas filmy korporacyjne. Wywiązali się z tego perfekcyjnie i nie dość, że filmy został nakręcony szybko, to wszelka obróbka i późniejszy kontakt był bardzo miły. Zero komplikacji, pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
BorealiS

Postautor: dollar25 » 11 kwie 2017, 6:02

Ekstra sprawa ten temat, bo mój szef też szuka firmy animacyjnej bo mam podobny problem jak autor tematu. Może podrzucę mu namiary i też rozpocznie z nimi rozmowy i ewentualną współpracę.
dollar25

Postautor: serotonina » 11 kwie 2017, 6:55

Weszłam na ich stronę na portfolio i jestem oczarowana ich usługami i ogólnie efektami pracy… mamy jednak zdolnych animatorów i grafików w Polsce, to ja się pytam dlaczego taki kicz jest dookoła i do mainstreamu takie dziadostwo się dostaje? Echhh nie ogarniam czasem świata
serotonina

Postautor: papaCharlie » 11 kwie 2017, 7:57

No dokładnie, a takie firmy się marnują ;p
Awatar użytkownika
papaCharlie

Wróć do Różności