Czy jest coś takiego jak hurtownia żywności ekologicznej?

Postautor: retrouser » 01 paź 2017, 22:55

Zastanawiam się czy istnieje coś takiego jak hurtownia żywności ekologicznej i czy można w niej kupować bez działalności? Sprawa jest dla mnie ważna a w zasadzie dla mojego budżetu bo od kiedy całą rodziną przeszliśmy na zdrową żywność to wydajemy sporo. Może coś dałoby się zrobić..
retrouser

Postautor: Tosia_samosia » 02 paź 2017, 1:32

Wiem o co chodzi bo przechodziłam przez to samo. Jak człowiek nie wie gdzie kupować to znacznie przepłaca. Zależy jeszcze o jaką żywność ekologiczną Ci chodzi ale wszystkie podstawowe produkty - a to na nie najwięcej się wydaje - kupisz na http://www.pronatura.com.pl/. Według mnie najlepsza hurtownia żywności ekologicznej tak pod wzgledem cen jak i jakości produktów. W razie pytań z chęcią pomogę, pozdrawiam.
Tosia_samosia

Postautor: CULLEN » 02 paź 2017, 3:02

Nie uważam że na jedzeniu powinno się oszczedzac ale niektórzy dają się nabić w butelke i tyle w temacie. Wydajecie potężne pieniadze na to samo co mozna kupic za grosze w marketach. Nie od dzis wiadomo ze eko żywność to pic na wode.
Awatar użytkownika
CULLEN

Postautor: WindUpON » 02 paź 2017, 4:01

Uczulenie na gluten pewnie też jest picem na wode ;]. Zachowaj swoje mądrości dla siebie bo takim gadaniem możesz tylko zaszkodzić jeśli ktoś nie daj Boże cię jeszcze posłucha. Wracając do powaznych tematów Pro Natura rzeczywiście ma bardzo dobre jakościowo towary w niskich cenach. Mozna za nieduze pieniadze zrobic porządne zakupy i być pewnym że nie trujesz organizmu.
WindUpON

Postautor: 20karatowa » 02 paź 2017, 4:31

Zwariowane czasy co? Żeby w sklepach od tak sprzedawali chorobotwórcze a niekiedy nawet i toksyczne jedzenie. Masakra. Czasami myślę że te teorie spiskowe o celowej depopulacji wcale nie są teoriami. Ile z nich już się okazało prawdziwymi?
Awatar użytkownika
20karatowa

Postautor: WindUpON » 02 paź 2017, 6:33

Tego się raczej nigdy nie dowiemy ale myślę że rozwiązanie jest bardziej banalne - pieniadze. łatwiej i taniej jest napchać w kazdy produkt wypełniaczy niż zrobić coś dobrze. Rozwój chemii ostatnimi czasy bardzo temu sprzyja..
WindUpON

Postautor: 20karatowa » 02 paź 2017, 7:09

Miejmy nadzieje bo jak chodze po sklepach to aż mam gęsią skórkę
Awatar użytkownika
20karatowa

Postautor: WindUpON » 02 paź 2017, 9:52

Nie dajmy się aż tak zwariować. Dbajmy o siebie i bliskich a jakoś dotrwamy 90 urodzin ;]
WindUpON

Wróć do Różności